Bestuur

Alma den Hertog

Voorzitter

Lid van het bestuur sinds april 2014.
Vanaf april 2015 in de functie van voorzitter.
 

 

Adrian Langereis

Vicevoorzitter/ Secretaris

Lid van het bestuur sinds de oprichting in november 2007.
Vanaf april 2014 in de functie van vicevoorzitter/ secretaris.
 

 

Rik Smits

Penningmeester

Lid van het bestuur sinds april 2019.
 

Carolien Werners

Kwaliteit & Transport

Lid van het bestuur sinds april 2015.
 

 

Marcel Strijtveen

Algemeen Bestuurslid

Lid van het bestuur sinds april 2021

E:  m.strijtveen@noorderlandmelk.nl

Djurre Postma 

Algemeen Bestuurslid

Lid van het bestuur sinds april 2021

E:  d.postma@noorderlandmelk.nl

Erik Overkempe

Jongerenadviseur

2021-2022

E:  e.overkempe@noorderlandmelk.nl